top of page

טל: 052-9668989

את מוזמנת לפנות אליי לכל שאלה

Success! Message received.

אודותיי

בוגרת תואר ראשון בתקשורת שיווקית עם מגמת ניהול משאבי אנוש

בוגרת בית הספר לאופנה "שנקר" בתחום הסטיילינג האישי

מטרת העסק שלי:

להעצים את כוחה של האישה בעזרת זיהוי הסגנון ייחודי והאהוב עליה. לגרום לה להתאהב בעצמה מחדש, להחזיר את החוזק הפנימי שלה ואת השליטה על תחום היופי בחייה. מטרה נוספת היא להעניק הבנה כי רכישת פרטי ליבוש רבים פוגעת לא רק בכיס של הלקוחות שלי, אלא גם בביטחון העצמי שלהן – אני מקנה להן שיטה כיצד לחסוך ולנצח. מטרה "נסתרת" היא להעביר מסר בתחום העצמת נשים – ע"י ניהול שיח על נושאים הקשורים לתעשיות ביגוד והיופי וכיצד הפכנו להיות תלויות בהן בלי לשים לב.

כדי להצליח בתהליך עם הלקוחה, אני צריכה להכיר את הפנימיות שלה, את האופי האמיתי שלה ולתרגם אותם לתוך מעטפת חיצונית הייחודית והחזקה עבורה.

סטייל הוא סגנון אישי שכל אחד בונה לעצמו וממשיך להתמיד בו על אף השינויים בעולם האפנה. גם אם פרטי הלבוש ואקססוריז יהיו שונים בהתאם לצו האופנה – האמירה האישית וסגנון אישי תמיד ישמרו.

הרצאות וסדנאות סטיילינג

בין אם מדובר בקבוצות פרטיות

( מסיבת רווקות, ימי הולדת), כך גם לחברות וארגונים בנושאים שונים לערבי גיבוש וכו'.

ייעוץ סטיילינג עסקי וארגוני

התמקדות בתחומי עיסוק השונים של הלקוחות, תפקידיהם בארגון ומתן דגש על תדמית עסקית בהתאם

ייעוץ סטיילינג אישי

מפגשים בעלי אופי ייחודי, עבודה של אחד על אחד. מפגשים מסוג זה מתאימים לקהל יעד רחב - בין אם מדובר במגזר העסקי והפרטי כאחד.
 

הרצון שלי להיכנס לתחום זיהוי ועיצוב סנגונות לבוש לא היה שם תמיד. הוא התפתח והתחזק עם השנים. הוא צמח מתוך אהבה שלי לעיצוב סגנון לבוש פרטי שלי, על ידי בחירת פריטים שאני אוהבת ולאו דווקא על ידי בחירת הטרנדים החמים של העונה.

 

חושת הניצחון שהייתה מלווה אותי בכל פעם אחרי רכישת בגדים "נכונים" עבורי, כאלה שמעלים לי את המצב רוח ולא גורמים לי לרוץ להירשם למכון כושר, כי "רק אם אוריד 2 קילו  - הג'ינס הזה יראה עליי מושלם, בדיוק כמו בפרסומת ההיא"  - היא תחושה שרציתי להמשיך ולהרגיש אותה עוד ועוד

 

כמו כן, העניין הכלכלי תמיד עמד על הפרק והגביל את האהבה הגדולה לקניות. בהתחלה בתור סטודנטית ולאחר מכן בתור עובדת חדשה ואז בתור משלמת שכירות וחשבונות – תמיד הגיע דבר בעל חשיבות גבוהה יותר ואף פעם לא היה תקציב זמין ובעיקר "גמיש" לקנות את המלתחה שאני רוצה. לכן, חיפשתי שיטות כיצד, גם עם תקציב מוגדר או מצומצם, לבנות לעצמי מלתחה עם פריטים שיעבדו בשבילי, יגרמו לי לרצות להסתכל במראה, ישרתו את הסגנון האישי שלי, יעצבו את הפנימיות שלי כלפי חוץ, לא יהפכו אותי לחיקוי של דימוי מסוים ובעיקר לא ישאירו אותי מרוששת

 

ואז הגיעה ההבנה שאינני זקוקה עוד לרשתות אופנה שיגידו לי מה אני חייבת ללבוש כדי להיראות כמו "א"  או לחברות הטיפוח, שיגידו לי מה אני חייבת למרוח על עצמי כדי להיות דומה ל "ב".

 

 גיליתי בזכות הניסויים והשיטוטים לאורך השנים, כי אינני תלויה יותר בצווי אופנה כדי להרגיש טוב עם עצמי. הבנתי, כי גם עם תקציב מצומצם ומבלי לרכוש מותגים "נחשקים", על ידי קניות בחנות יד שניה במקום רשת אופנה יקרה – התחושה הפנימית שלי לא מתדרדרת, אלא נהפוך הוא – היא רק מתעצמת בעקבות ההבנה הפשוטה – אני לא קורבן אופנה – אני אישה חופשיה, משוחררת ממוסכמות החברתיות לגבי איך אני צריכה להיראות וצווי אופנה שמכתיבים לי את הסגנון הלבוש שאני חייבת לאמץ כדי להרגיש טוב עם עצמי ועם המראה שלי.

bottom of page